filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

Ostrov ztracených lodí DVD

Ostrov ztracených lodí DVD dobrodružný film sci-fi

  • Cena:45,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Ostrov ztracených lodí DVD

Podle populární fantasy knihy Alexandra Romanoviče Běljajeva vzniklo zcela originální dílo, které kombinuje prvky dobrodružství, sci-fi, milostného příběhu a muzikálu. Prvotina známého spisovatele umístila děj do Sargasového moře. Sem odnášejí neprozkoumané proudy vraky ztroskotaných lodí. Tak vznikne umělý ostrov, hřbitov a muzeum lodí, na němž tráví zvláštní život jeho obyvatelé. Dojde tu ke konfliktu, vyvolanému touhou po zlatě a moci, který pro leckoho končí katastrofou. Bizarní ostrov však skýtá také prostor pro romantický příběh, v němž potkáme bezcharakterního detektiva, hrdinu nespravedlivě nařčeného ze zločinu, a především neodolatelnou miliardářovu dceru, která dokáže zamotat hlavy všech přítomných.

Ostrov pogibšich korablej, SSSR
Hrají: Larisa Bělogurova, Gediminas Storpirštis, Nikolaj Lavrov, Konstantin Rajkin, Natalija Lapina, Arunas Storpirštis.
Scénář: Arkadij Klenov, Jevgenij Ginzburg.
Režie: Jevgenij Ginzburg

DVD údaje
Obraz: BAREVNÝ 4:3
Zvuk: český DD 2.0, ruský DD 2.0
Stopáž: 63+67 minut
Titulky: české
SSSR 1987

DVD film.kup-si.cz