filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • Inspektor Gadget DVD 3D
    Inspektor Gadget DVD 3D

Inspektor Gadget šikula DVD 3D PŘÍPAD LÉTAJÍCÍHO DRAKA

Kód zboží: slim box

dětský animovaný seriál

  • Cena:148,00 Kč
  • Původní cena:149,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Inspektor Gadget šikula DVD 3D PŘÍPAD LÉTAJÍCÍHO DRAKA

INSPEKTOR GADGET 3D
PŘÍPAD LÉTAJÍCÍHO DRAKA
 

Markham, starosta Metro City se rozhodne, že město potřebuje nějakou turistickou atrakci, aby přilákalo turisty. Když se pak pod městským žalářem nalezne živé vejce pravěkého obřího draka, domnívá se, že má po starostech. Brzy poté ale Dr. Claw se svými poskoky vejce unesou, s úmyslem ovládnout pomocí pravěkého obřího draka svět! Inspector Gadget se vydá vejce dobýt zpět... ale dráče, které se mezitím z vejce vylíhlo, ho bere za svůj oběd! V době mezi těmito událostmi se Penny, Brain, a Gadgetův pomocník vydají zachránit inspectora před Clawem. Mezitím též vyjde najevo, že mladému dráčeti chutná i železo! Roste jako z vody a když vyroste do velikosti autobusu, je na Gadgetovi, aby město zachránil před běsněním pravěkého obřího létajícího draka!
V napínavém vzdušném letu se Gadget snaží vyhnout dračím spárům a chňapajícím čelistím rychle rostoucího, železo žeroucího draka útočícího na město - vzrušující podívaná o to více, že se odehrává v neuvěřitelně skutečné 3D animaci.

Zvuk: česky, polsky
Obraz: 3D 4:3
Délka: 70 minut

 

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno