filmy na DVD - dětské pohádky - animované - nejlepší české filmy a komedie i černobílé - dobrodružné historické akční rodinné a romantické filmy - kolekce filmů na DVD - eshop dvd.kup-si.cz

  • BLUDIČKA Kompletní série 2 DVD
    BLUDIČKA Kompletní série 2 DVD

BLUDIČKA Kompletní série 2 DVD

Kód zboží: plastový box

animovaný seriál

  • Cena:99,00 Kč
  • Původní cena:199,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

BLUDIČKA Kompletní série 2 DVD

BLUDIČKA
Kompletní série 2 DVD

 

Zlá Edna Bedna přichází! Každý kouzelný les je plný přátelství, nástrah, humoru i intrik. V tom našem vás budou provázet vypravěčka Bludička, boubelatá víla Mavis, její housenčí kamarádka Ágnes, kočka Elza, podivný kříženec psa a žížaly Moog, ptáček Twít a další. Srdce diváka si však nepochybně podmaní charisma zlé a ďábelské čarodějnice Edny Bedny v podobě televize, jíž nelze věřit ani sklo na obrazovce!

DVD obsahují všech 26 dílů tohoto kresleného seriálu z produkce britské BBC, jenž v žádném případě není určen jenom dětem. Přes zdánlivou pohádkovost a večerníčkový rozsah epizod je doslova nabit řízným anglickým humorem, přátelskou ironií a nejednou hláškou. O životaschopnosti díla svědčí též fakt, že zanechal nesmazatelné stopy v paměti celé generace dětí odchovaných Vegou a Magionem České televize.

Seriál kompletně namluvil Tomáš Juřička.

Zvuk: česky anglicky
Délka: 130 minut

 

DVD film.kup-si.cz

Naposledy přidáno